Zvýšte vaše zisky pomocou digitálneho auditu vášho webu.

Digitálny audit je analýza vašich digitálnych aktivít. Spojením UX designu a online marketingu ponúka komplexný pohľad na váš produkt a jeho prezentáciu pre vašich koncových zákazníkov.

Ako prebieha audit?

Skontrolujeme viac než 400 aspektov vašej webovej stránky alebo aplikácie. Zameriavame sa na vašu komunikáciu, marketingové aktivity, obsah stránok, užívateľské cesty, vizuálny štýl, použiteľnosť, dôveryhodnosť, stav analytiky a množstvo ďalších vecí. Čakajú nás 4 spoločné kroky, ktoré vám pomôžu vyniknúť v online svete.

Fáza 1: Spoločný workshop

Potrebujeme spoznať vás, vaše myslienie a hlavne váš biznis. Pripravili sme preto dvojhodinový vstupný workshop, ktorý je nezáväzný a zdarma.

Fáza 2: Zber a triedenie dát

Analyzujeme vašu aktivitu na sociálnych sieťach, na webu, kvalitu vašich online kampaní a tiež sa pozrieme na vašu konkurenciu a koncových zákazníkov.

Fáza 3: Súhrnný dokument

Poznatky, ktoré nazbierame roztriedime do súhrnného dokumentu s množstvom konkrétnych tipov a akčných krokov.

Fáza 4: Interpretácia výstupov

Naše výstupy sú pripravené tak, aby im porozumel aj lajk. Pokiaľ by vám nebolo niečo jasné, radi si s vami analýzu prejdeme na spoločnom stretnutí.

Chcem audit môjho webu

Čo vám audit prinesie?

Prístupný a pochopiteľný web

Zrozumiteľne komunikovaný produkt

Zvýšenie angažovanosti zákazníkov

Navýšenie výkonnosti webu

Optimalizácia marketingových nákladov

Zlepšenie vnímania značky produktu

Aká je cena auditu?

Individuálna. Záleží od množstva dát, ktoré mi môžete poskytnúť a od rozsahu vášho webu. Ozvite sa mi a spoločne nájdeme cestu, ako zlepšiť zákaznícku skúsenosť vášho webu.

hello@tomaspaulus.com

Tom Paulus, 2019